Київський державний будинок
художньої та технічної творчості

Батькам

Картинки по запросу поради батькам

 

 

Розвиток творчих здібностей вихованців

 

«Може, маленька дитина повторює те, що було вже зроблено, створено іншими людьми, але якщо це діяння – плід її власних зусиль, - вона творець; її розумова діяльність – творчість.»

В. О. Сухомлинський

 

    Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному та політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері освіти та виховання, мета якої – формувати конкурентно здібну, творчу особистість, яка спроможна до самовизначення, до самореалізації та самовдосконалення.

   Проголосивши людину найвищою цінністю, наша держава стала на шлях втілення гуманістичних ідей у педагогічну теорію і практику. Тому навчання у сучасній школі має забезпечувати оптимальні передумови для самореалізації особистості школяра, розкриття усіх закладених у ній природних задатків, її здатності до свободи, відповідальності й творчості. Розвиток творчих здібностей має бути невід’ємною умовою змісту усіх навчальних предметів початкової школи, органічно доповнювати навчальний процес, щоб забезпечити єдність знань, умінь і навичок учнів та їхніх творчих можливостей.

  Розвиток творчих здібностей – це вміння використовувати знання в нестандартних ситуаціях, розвиток психічних процесів.

  Розвиток творчих здібностей включає і розвиток мислення – вміння узагальнювати, перетворювати знання в гнучкі системи, творчо аналізувати ситуацію.

  Розвивати творчість – означає виховувати у дітей інтерес до знань, самостійність у навчанні. Маленький учень добре вчиться лише тоді, коли він переживає успіх, хоча б невеликий.

 

 

 

Правила перебування в будиннку творчості

перегляд

 

 

Зразок заяви запису у гурток

 

перегляд

 

 

Зразок заяви запису у гурток

 

перегляд

 

 

 

Анкета для батьків

переглянути

 Поради батькам

переглянути

 Права та обов'язки батьків

 

переглянути

 Показники творчої обдарованості дитини

 

переглянути

 Шкідливі звички та їх попередження

 

переглянути

 Як допомогти дитині добре поводитись

 

переглянути

 Діти часто не розуміють чому їх покарано

 

переглянути

 Дитина як особистість

переглянути