Київський державний будинок
художньої та технічної творчості

Методичний відділ

Завідувач методичним відділом-Голод Олена Миколаївна

 

Методист - Лутченко Ірина Владиславівна

 

Методист - Шевлякова Оксана Олександрівна

 

 

Методичний відділ:  

Методичний відділ є методичним центром організації навчально-виховної роботи з дітьми та молоддю і опорною ланкою керівництва навчального закладу з педагогічними кадрами.

          Мета методичного відділу – сприяти впровадженню науково-педагогічних знань, нових досягнень у галузі навчання та вихованняі.

 

 ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ВІДДІЛУ

 

- Пропаганда серед керівників гуртків досягнень педагогічної науки, психології, методики навчання та виховання дітей та молоді.

- Допомога педагогічним працівникам з питань організації, планування і методики навчально-виховної роботи.

- Підвищення кваліфікації та вивчення і поширення досвіду роботи кращих педагогічних працівників.

- Налагодження і підтримання зв’язків з методичними кабінетами, лабораторіями інших навчальних закладів з питань впровадження нових форм і методів навчання.

- Накопичення та систематизація методичних матеріалів, які надсилаються з навчально-методичного центру, друкуються в періодичній пресі та розробляються в навчальному закладі, пропаганда форм і методів інтенсивного навчання та дієвого виховання, оцінка їх ефективності за досягнутими  результатами.

- Створення бази матеріалів з атестації, ліцензування та  акредитації напрямків та навчального закладу, вимог до відкриття нових напрямків.

- Розробка рекомендацій щодо удосконалення організації навчального процесу; розробка положень і орієнтовних завдань для проведення конкурсів , семінарів та фестивалів.

- Організація виставок методичних розробок педагогічних працівників. Участь у виставках та у міжнародних виставках.