Київський державний будинок
художньої та технічної творчості

Народний оркестр барабанщиць "Киянки"

  30 травня 2019 року у Київському державному будиноку художньої та технічної творчості пройшов родинний фестиваль "Family fest КД БХТТ".  
     
  9 травня
1939-1945
"Роками ніколи пам'яті не стерти"
 
 

3-4 жовтня 2018 року Народний оркестр барабанщиць «Киянки» взяв участь і отримав диплом лауреата у XV Міському  фестивалі музичних колективів закладів освіти м.Києва «Золота осінь».

 
НАРОДНИЙ ОРКЕСТР БАРАБАНЩИЦЬ «КИЯНКИ»
 
   Один з найвідоміших колективів на Україні - Народний оркестр барабанщиць «Киянки», який був створений в 1985 році. Першими керівниками колективу були Олександр Олександрович Герб та Анатолій Миколайович Верман.
   В 2002 році оркестр очолила випускниця Київського Національного університету культури та мистецтв Леся Слободяник. Під її керівництвом ансамбль барабанщиць був перейменований на оркестр ударних інструментів. В оркестр були введені різні барабанні інструменти, за своїм звучанням, від барабанів сопрано – до барабанів бас, додалися перкусії, які додали особливого музичного звучання. А головне, що оркестр став виконувати ріні формати дефіле.
   Колектив користується успіхом, що його залюбки запрошували на концерти майже всі міста України. За час свого існування колектив став відомим не тільки на Україні, але й за її межами. Колектив з успіхом виступав у Польщі, Німеччині, Югославії, Італії та Індії.
   Колектив має близько 17 концертних костюмів. Це єдиний цивільний колектив, який приймав участь у військових парадах, присвячених до Дня Незалежності України. А його учасники були нагороджені грамотою Міністра оборони України.
   В оркестрі працює підготовча студія, яка допоможе всім бажаючим оволодіти цією цікавою та сучасною майстерністю - гри на барабані.
 
 
03.10.2018 року Народний оркестр барабанщиць "Киянки" взяли участь в концертній прогамі, присвяченій до Дня працівника освіти. 

 

  16 вересня 2018 року Народний оркестр барабанщиць «Киянки» взяв участь у заході, приуроченому до Дня рятівника та Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року».