Київський державний будинок
художньої та технічної творчості

Наші відзнаки

Зразковий художній колектив гуртка сучасного танцю "А6" взяв участь у фестивалі "FEEI the BEAT DANCE WEEKEND-2019" та вибороли

ІІ місце в категорії Jazz-Modern Smal group pro Junior 

ІІІ місце в категорії Jazz-Modern Big group pro Junior

 

 

 

 

 

 

 

Зразковий художній колектив гуртка сучасного танцю "А6" перебував на Чемпіонаті Світу з танцю (IDO WORLD CHAMPIONSHIP OSSA POLAND 2019) та виборов дипломи V та VI ступенів.

 

 

 

 

 

V Міський фестиваль дитячої творчості "Сузір'я талантів в "Україні"

 

 26 жовтня 2019 року Зразковий художній колектив сучасного танцю "А6" взяв участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі "Світ у твоїх долонях" і виборов почесне І місце у другій і третій віковій категорії. Привітаємо наших талановитих гуртківців!

 

 

 

 

 

За ініціативи Департаменту освіти і науки м. Києва й Центру дитячої та юнацької творчості Солом'янського району столиці 24 квітня 2019 року відбувся міський етап XIII фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців "Творчість юних#український контент". 

За сприяння Київського державного будинку художньої та технічної творчості столичну професійно-технічну освіту гідно представили переможці щорічного міського огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед здобувачів освіти ЗПО м. Києва "Творче джерело - 2019" в жанрі "Самодіяльні барди, поети та гуртки художнього слова " Павлюк Ганна (Вище професійне училище #25) та Андрієвський Юрій (Київський професійний енергетичний ліцей), які були відзначені дипломами у номінаціях "Кращий виконавець співаної поезії" ( III місце) та" За креативність" (I місце).

   
     

 

 

 

 

 

 

 

Гурток сучасного танцю "А6" Київського державного будинку художньої та технічної творчості взяв участь у танцювальному фестивалі "Ukrainian Gran prix" та виборов почесне І місце в категорії "Dance show Junior pro" та почесне ІІ місце в категорії "Modern Adults pro".Привітаємо нашу талановиту молодь.

       

 

 

 

 

 

 

 

 

Вокальний ансамбль "Панночка" Київського державного будинку художньої та технічної творчості (керівник Ольга Гвяздовська)взяв участь у ІІІ Міжнародному дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу народної музики "ZOLOTE ZERNO" та зайняв почесне ІІІ місце у номінації "Вокальні ансамблі"(категорія В). Привітаємо наших талановитих співачок.

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 17 березня 2019 року Гурток сучасного танцю А6 Київського державного будинку художньої та технічної творчості взяв участь у чемпіонаті України "PRODANSE KYIV" та виборов ІІ місце в категорії Jazz Formation Children till 11.Привітаємо наших талановитих гуртківців.

     

 

 

 

 

Вокальний ансамбль "Панночка" Київського державного будинку художньої та технічної творчості (керівник Ольга Гвяздовська)взяв участь у ІІІ Міжнародному дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу народної музики "ZOLOTE ZERNO" та зайняв почесне ІІІ місце у номінації "Вокальні ансамблі"(категорія В). Привітаємо наших талановитих співачок.

     

 

 

 

 

 

 

 

10-15 травня в м. Бухарест (Румунія) проходив Міжнародний фінал XVI Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів INFOMATRIX-2018. В якому в складі делегації від України брали участь  курсанти Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» та вихованці Київського державного будинку художньої та технічної творчості. Конкурс проходив в п’яти категоріях: програмування, апаратне управління, роботехніка, комп’ютерне мистецтво та короткометражний фільм. Загалом було представлено понад 43 країни, 391 проект, 596 учасників. За підсумками конкурсу здобув перемогу: 
Бронзова медаль в категорії «Short movie» - Селезньов Євгеній (ВМД-3)
Україну вперше було гідно представлено в категорії «Robotics» відзначено сертифікатами:
LineFollowers – Василенко Артем (ВМД-3)
miniSumo – Пігорев Арсеній (19-1)
Керівник проектів викладач коледжу – Протопопов В.В.

     
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 У квітні місяці Народний ансамбль танцю «Славутич»

Київського державного будинку художньої та технічної творчості

прийняв участь у міжнародному фестивалі-конкурсі сучасної хореографії «Art vision».

Привітаємо нашу обдаровану молодь!

 

 

 

 

 

У лютому місяці вихованці гуртка технічної творчості"Нова генерація" Київського державного будинку художньої та технічної творчості прийняли участь у XVII Всеукраїнському чемпіонаті інформаційних технологій "Екософт-2018"і здобули І та ІІ місце.

   
     
     

 

 

 

 

 

 

 

24 квітня 2018 року відбувся ХІІ Міський фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів та виконавців .Цього разу ця подія зібрала більше 30-ти юних авторів і виконавців, поетів та композиторів, які подарували глядачам справжнє свято пісенної творчості. Київський державний будинок художньої та технічної  творчості відправив на фестиваль-конкурс  Павлюк Анну(Вище професійне училище №25),яка отримала ІІ місце і Денисова Назара(Вище професійне училище водного транспорту),який отримав ІІІ місце. Учасники фестивалю отримали можливість всебічно розкрити, реалізувати свої таланти і здібності, навчитись  організовувати своє дозввілля і брати участь у загальноміських культурних заходах.

 
 

 

 

 

 

26 жовтня 2019 року Зразковий художній колектив сучасного танцю "А6" взяв участь у ХІ Міжнародному фестивалі-конкурсі "Світ у твоїх долонях" і виборов почесне І місце у другій і третій віковій категорії. Привітаємо наших талановитих гуртківців!

     

 

 

 

 

 

 

 

 Київський державний будинок художньої та технічної творчості отримав подяку від Міністерства освіти Украіни за спрайняття розвитку робототехніки серед заклідів профечійної освіти м.Києва

 

 

Учасниця вокальної студії КДБХТТ (керівник Крейтор Ю.І.) Орел Ганна здобула ІІІ призове місце в номінації "Вокал" на фестивалі дитячої творчості "Сузір'я талантів в "Україні" (2.12.2017).  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники гуртка сучасного танцю "А6" КДБХТТ (керівник Азарова Г.С.) здобули ІІ призове місце в номінації "Хореографічне мистецтво" на фестивалі дитячої творчості "Сузір'я талантів в "Україні" (2.12.2017). 

 

                                

 

 

 

 

 

 

Учениця Вищого професійного училища №33 Шелетицька Марина здобула ІІІ призове місце в номінації «Народний вокал» на VII Мiжнародному фестивалі - конкурсі  «Перлини мистецтва» (29.10.2017).

 

 

 

 

 

 

 

Учасники гуртка сучасного танцю "А6" КДБХТТ здобули ІІІ призове місце в 4-му Всеукраїнському фестивалі-конкурсі Dance fest у Kidswill (травень 2017).

 

 

 

 

 

 

Ансамбль ударних інструментів "Ритм" КДБХТТ прийняв участь у 

фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Україна" збирає таланти"

 

 

 

 

 

 

 

Гурток сучасного танцю "А6" КДБХТТ отримав диплом

Українського державного центру позашкільної освіти

 
 

 

 

 

 

 

 

Вокальний ансамбль "Ягідки" старша група "Отча сторона" 

(Ольга Гвяздовська, Юлія Крейтор)

посів І місце у фестивалі дитячої творчості 

"Сузір'я талантів в "Україні"

 
 

 

 

 

 

 

Студія танцю "А6" КДБХТТ прийняла участь у VI міжнародному

фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості

"Яскрава країна в Чернігові - 2016"