Київський державний будинок
художньої та технічної творчості

Наші заходи

     
 

Київський державний будинок художньої та технічної творчості з 24 жовтня  
розпочинає  марафон майстер класів  з декоративно-прикладного мистецтва для дітей та їх батьків. Майстер класи проводяться на базі гуртків декоративно-прикладного мистецтва «Сувенірчик» та «Місто майстрів». Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до створення ексклюзивних сувенірів та власноруч виготовлених поробок, унікальних виробів виконаних  різноманітними техніками і матеріалами.

 
     
Київський державний будинок художньої та технічної творчості розпочав флешмоб буккросінг "Книги — це ріки, що напоюють моря./ Ярослав Мудрий/" . Книги— володарі простору. Вони запрошують нас до захоплюючих подорожей найрізноманітнішими куточками нашої планети й загадковими всесвітами вимислу. Вихованці, батьки та гості Київського державного будинку художньої та технічної творчості із задоволення долучаються до громадського руху книгообміну.  
  Народний оркестр барабанщиць «Киянки» взяв участь у заході, приуроченому до Дня рятівника та Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року».  
     
  23-го травня 2018 року на базі Київського державного будинку художньої та технічної творчості був проведений міський хореографічний конкурс серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва «Подих часу».
Свято хореографічного мистецтва, яке подарували конкурсанти, відбулося в атмосфері творчості і натхнення. За результатами конкурсу можна визначити, високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури учасників. Київський державний будинок художньої та технічної творчості бажає всім учасникам, керівникам, педагогам професійного злету, весняного настрою, та подальших творчих успіхів.
 
     
     
  На Світлому Пасхальному тижні вихованці гуртків декоративно-прикладного мистецтва Київського державного будинку художньої та технічної творчості "Рогозка" та "Місто майстрів" організували виставку своїх робіт "Великодня веселка"   
     
  З 2- 6 квітня 2018 року Київський державний будинок художньої та технічної творчості при сприянні управління професійної освіти міста Києва була проведена виставка-конкурс з технічної творчості, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва серед учнів професійно (професійно-технічних) навчальних закладів міста Києва "ARTWORK ПТО - 2018". Виставку-конкурс організовано з метою виявлення і підтримки талановитої, творчо-обдарованої учнівської молоді, виховання естетичного та художнього смаку, стимулювання розвитку творчого пошуку та ініціативи при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і техніки виконання, обміну творчими досягненнями та досвідом серед молоді та педагогів. На виставці були представлені роботи: художня вишивка, вироби з природних матеріалів (лозоплетіння та вироби з соломки), художнє різьблення, випилювання по дереву, народні та авторські ляльки-мотанки, художнє плетіння, бісероплетіння, ткацтво, мозаїка та багато іншого.
   
   
 
   

 

    Київський державний будинок художньої та технічної творчості 27 березня 2018 року запрошує до глядацької зали на відкритий урок Народного театру «Товариш». Урок проводить режисер-постановник, керівник театру –Анатолій Нейолов.

Запрошуємо на виставу для дітей віком від 8 років "Театральна машина". 
Вистава відбудеться за адресою бульвар Шевченка, 27
Вхід вільний, але просимо попередньо зареєструватись за телефоном 0636482552
 

Семінар-практикум для керівників театральних гуртків та художнього слова професійно-технічних навчальних закладів

30.01.2017 року

Майстер-клас для керівників танцювальних гуртків професійно-технічних навчальних закладів

26.01.2017 року

Вистава театру «Товариш» для учнів професійно-технічних навчальних закладів «Старо-Новорічна казка»

Перша половина січня 2017 року