Київський державний будинок
художньої та технічної творчості

Наші заходи

  21 березня 2019 року відбувся другий етап конкурсу-огляду творчих колективів серед навчальних закладів професійної (професійно-технічної)освіти міста Києва «Творче джерело» в номінації «Барди, поети та гуртки художнього слова».
Організатором даного заходу виступив Київський державний будинок художньої та технічної творчості при підтримці Управління закладів професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти, Департаменту освіти і науки (Київської міської державної адміністрації).Захід відбувся на базі Київського державного будинку художньої та технічної творчості.
 
     
     
     
     
     
     
     
     
 
20 березня 2019 року Київським державним будинком художньої та технічної творчості був організований майстер-клас для керівників гуртків вокального та хорового жанрів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Майстер-клас відбувся на базі Чоловічої
хорової капели ім. Л.М. Ревуцького, який провела заслужена артистка України, головний деригент та художній керівник Зайцева Аїда Набіївна. Керівники гуртків мали змогу насолодитися вишуканим дитячим співом, отримали неоціненний досвід роботи з хоровим колективом та здобули кваліфіковані знання з хорознавства.
 
     
  13 березня 2019 року відбувся перший етап конкурсу-огляду творчих колективів серед навчальних закладів професійної (професійно-технічної)освіти міста Києва «Творче джерело» в номінації «Вокальний жанр: хори та ансамблі».
Організатором даного заходу виступив Київський державний будинок художньої та технічної творчості при підтримці Управління закладів професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти, Департаменту освіти і науки (Київської міської державної адміністрації).Захід відбувся на базі "Міжрегіонального центру ювелірного мистецтва м.Києва"
 
     
Київський державний будинок художньої та технічної творчості відкрив екологічну виставку-конкурс експонатів "Друге життя".  
  30 січня 2019 року Київський державний будинок художньої та технічної творчості організував та провів семінар для керівників гуртків хореографічного жанру професійно (професійно-технічних) навчальних закладів міста Києва.Учасники семінару обмінялись досвідом та враженнями зі своїми колегами, керівник хореографічного гуртка Вітковська Людмила Анатоліівна з Київського вищого професійного училища деревообробки провела майстер-клас з вивчення основних рухів вальсу.Семінар відбувся на базі Київського державного будинку художньої та технічної творчості.  
     
Київський державний будинок художньої та технічної творчості нагородив грамотами вихованців гуртка декоративно-прикладного мистецтва "Місто майстрів" за активну участь у виставці малюнків до 85-річчя народної художниці Параски Хоми!Привітаємо наших талановитих дітей  
 

19 грудня 2018 року Святий Миколай завітав  до Київського державного  будинку художньої та технічної творчості. Довгоочікуваний  день зустрічі з мріями та подарунками, свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші вихованці подарувало їм різноманітні майстер класи, виставу дитячого театру "Щастя" та запальну дитячу дискотеку!

 
     
     
  До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Київський державний будинок художньої та технічної творчості відкрив міську виставку-конкурс плакатів "Скажемо СНІДу: "НІ".Свої роботи представили учні закладів професійно (професійно-технічної)освіти.  
     
     
     
     
  27 листопада 2018 року Київським державним будинком художньої та технічної творчості був проведений літературний вечір, присвячений ювілейним датам видатних українських письменників Івана Нечуя-Левицького, Григорія Квітки-Основ'яненка та Ольги Кобилянської!
Затишна, тематична атмосфера, театральні постановки та акторські монологи перенесла усіх присутніх у прекрасний світ літературної класики.
 
     
     

Шановні учні та батьки!

                                                                                                       

Київський державний будинок художньої

та технічної творчості запрошуємо вас у дні осінніх канікул долучитися до безкоштовної участі в цікавих заходах:

 29 жовтня об 11:00 – майстер-клас

вітальна листівка «Чарівний горішок»

 30 жовтня об 11:00 – майстер-клас з ниток

«Книжкова закладка-пухнастик»

 1 листопада об 11:00 – майстер-клас з бісеру

«Миле мишеня та крокодил»

 1 листопада об 11:00 –

художній флешмоб «Золота палітра»

(малюємо осінь)

 2 листопада об 11:00  – майстер-клас на

магніті «Совенятко з мішковини»

 3 листопада об 11:00 – майстер-клас

сердечка з фетру «З любовю до осені»

 4 листопада об 11:00 – майстер-клас з тканини «Джинсовий котик»

 Увага!

Попередня реєстрація за т. 235-42-67 або 063-648-25-52

 Поспішайте зареєструватись!

 

     
 

Київський державний будинок художньої та технічної творчості з 24 жовтня  
розпочинає  марафон майстер класів  з декоративно-прикладного мистецтва для дітей та їх батьків. Майстер класи проводяться на базі гуртків декоративно-прикладного мистецтва «Сувенірчик» та «Місто майстрів». Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до створення ексклюзивних сувенірів та власноруч виготовлених поробок, унікальних виробів виконаних  різноманітними техніками і матеріалами.

 
     
Київський державний будинок художньої та технічної творчості розпочав флешмоб буккросінг "Книги — це ріки, що напоюють моря./ Ярослав Мудрий/" . Книги— володарі простору. Вони запрошують нас до захоплюючих подорожей найрізноманітнішими куточками нашої планети й загадковими всесвітами вимислу. Вихованці, батьки та гості Київського державного будинку художньої та технічної творчості із задоволення долучаються до громадського руху книгообміну.  
  Народний оркестр барабанщиць «Киянки» взяв участь у заході, приуроченому до Дня рятівника та Всеукраїнської акції «Герой-рятівник року».  
     
  23-го травня 2018 року на базі Київського державного будинку художньої та технічної творчості був проведений міський хореографічний конкурс серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Києва «Подих часу».
Свято хореографічного мистецтва, яке подарували конкурсанти, відбулося в атмосфері творчості і натхнення. За результатами конкурсу можна визначити, високий рівень виконавської майстерності та сценічної культури учасників. Київський державний будинок художньої та технічної творчості бажає всім учасникам, керівникам, педагогам професійного злету, весняного настрою, та подальших творчих успіхів.
 
     
     
  На Світлому Пасхальному тижні вихованці гуртків декоративно-прикладного мистецтва Київського державного будинку художньої та технічної творчості "Рогозка" та "Місто майстрів" організували виставку своїх робіт "Великодня веселка"   
     
  З 2- 6 квітня 2018 року Київський державний будинок художньої та технічної творчості при сприянні управління професійної освіти міста Києва була проведена виставка-конкурс з технічної творчості, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва серед учнів професійно (професійно-технічних) навчальних закладів міста Києва "ARTWORK ПТО - 2018". Виставку-конкурс організовано з метою виявлення і підтримки талановитої, творчо-обдарованої учнівської молоді, виховання естетичного та художнього смаку, стимулювання розвитку творчого пошуку та ініціативи при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і техніки виконання, обміну творчими досягненнями та досвідом серед молоді та педагогів. На виставці були представлені роботи: художня вишивка, вироби з природних матеріалів (лозоплетіння та вироби з соломки), художнє різьблення, випилювання по дереву, народні та авторські ляльки-мотанки, художнє плетіння, бісероплетіння, ткацтво, мозаїка та багато іншого.
   
   
 
   

 

    Київський державний будинок художньої та технічної творчості 27 березня 2018 року запрошує до глядацької зали на відкритий урок Народного театру «Товариш». Урок проводить режисер-постановник, керівник театру –Анатолій Нейолов.

Запрошуємо на виставу для дітей віком від 8 років "Театральна машина". 
Вистава відбудеться за адресою бульвар Шевченка, 27
Вхід вільний, але просимо попередньо зареєструватись за телефоном 0636482552
 

Семінар-практикум для керівників театральних гуртків та художнього слова професійно-технічних навчальних закладів

30.01.2017 року

Майстер-клас для керівників танцювальних гуртків професійно-технічних навчальних закладів

26.01.2017 року

Вистава театру «Товариш» для учнів професійно-технічних навчальних закладів «Старо-Новорічна казка»

Перша половина січня 2017 року