Київський державний будинок
художньої та технічної творчості

"Планета гумору - 2019"

14 листопада 2019 року весела та кмітлива молодь столичної професійної (професійно-технічної) освіти зібралась на конкурсі сміху та веселощів "Планета гумору-2019".

Третій рік поспіль захід проводився за ініціативи Київського державного будинку художньої та технічної творчості за сприяння управління закладів професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА). Цієї осені свято пройшло під гаслом "Веселий сміх і доброта врятують світ" на базі Вищого професійного училища Національного авіаційного університету.

Поважному професійному журі непросто було обрати переможців серед 15 самобутніх команд. Справжня запекла битва розгорнулась за 2-ге місце одразу між трьома командами. У батлі-іпровізації неперевершеною стала команда "Новобіличанський квартал" (Київське вище професійне училище будівництва і архітектури"), яка й отримала титул срібного призера. Третє місце розділили гурти " КіберГолуби" (Київський коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою") та "Зірки 90-х" (Київське вище професійне училище водного транспорту").

А кубок переможця дістався команді "Фаєр" (Вище професійне училище # 25)

Майбутня робітнича молодь ще раз довела, що добрий гумор та справжня дружба непереможні.