Київський державний будинок
художньої та технічної творчості

Студія народного художнього колективу оркестр барабанщиць "Киянки"

 

Студія народного художнього колективу

оркестру

барабанщись "Киянки"

 

 

 

 

 
   

 

 

 

Народний  художній колектив оркесту барабанщиць "Киянки " відзначається високою виконавською майстерністю і за час свого існування став відомий не тільки в Україні, але і за її межами. Колектив з успіхом виступав у Польщі, Італії, Німеччині, Індії. На базі оркестру працює підготовча студія, яка допоможе бажаючим оволодіти майстерності гри на такому надзвичайному і ритмічному інструменті, як барабан.

   В оркестрі працює підготовча студія, яка допоможе всім бажаючим оволодіти цією цікавою та сучасною майстерністю - гри на барабані.

Керіником студії ось уже 15 років поспіль являється чудовий педагог і справжній професіонал барабанного мистецтва - Катерина Володимирівна Чорноштан.


   

 

 

 

 

 

Керівником студії народного художнього колективу оркестру барабанщись "Киянки" є Чорноштан Катерина Володимирівна - вихованка нашого будинку творчості, талановитий керівник та диригент оркестру. Талановитий педагог, керівник та диригент оркестру.

 

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

 Повторення тривалості нот

Відеоурок можна переглянути тут

 Домашнє завдання до уроку

 

   

 

 

 

 

Тема: "Вправи з триволостями нот"

Відеоурок можна переглянути тут

 

Маршування

https://www.youtube.com/watch?v=rzYgI8lGQsw&feature=youtu.be

Відеоурок можна переглянути тут

 

Вдосконалення навичок маршування

 

Відеоурок можна переглянути тут

Ознайомлення з маршем "Акімов

Марш є досить простим і базується на основних тривалостях нот -чверть, восьмі, шістнадцяті. Починаеться зі чверті, оночасно двома руками PL.Після того як зіграли першу ноту(удар) говорити "і", це буде вам підказкою, що слід витримати цю паузу. Ви вже знаєте, що чверть на "раз"  удар ,а на "і" у нас пауза.

Завдання полягає в  тому, щоб самостійно ознайомитись, та розібрати ноти даного маршу, та уміти грати марш від початку до кінця в повільному темпі.

 

 

 

 "Ознайомлення з Першим похідним маршем"

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=rzYgI8lGQsw&feature=emb_logo

 

перегляд

 

"Ознайомлення з маршування в марші "Перший похідний марш"

перегляд