Албанія допомога організації цікавого і якісного дозвілля.

Під час цієї несправедливої війни, українські жінки роблять все можливе щоб діти гармонійно розвивались і пізнавали світ. Першочергова задача кожної мами – виховати активних, розумних та різнобічно розвинених патріотів. Тому, тимчасово перебуваючи на території гостинної Албанії, жінки групуються для створення клубів за інтересами, проведення цікавих майсте-класів для дітей та організації освітнього процесу і дозвілля.

А педагоги Київського державного будинку художньої та технічної творчості допомагають в організації цікавого і якісного дозвілля.

Також особливу підтримку українцям в Албанії надає Embassy of Ukraine to the Republic of Albania/Посольство України в Албанії

Сьогодні в Світлий День Христового Воскресіння українців привітали Надзвичайний і Повноважний посол України в республіці Албанія Володимир Шкуров з дружиною, пані посол США в Тирані Юрі Кім, мер міста Тирана Ерьон Веліай, Голова Фонду Qendra Komunitare Multifunktionale Фатбарда Ідрізай, представники духовенства. А діти, в свою чергу, підготували концертну програму для поважних гостей.
Навіть далеко від дому українці зберігають стародавні традиції Рідного Краю!
  • ПОДІЛИТИСЬ