м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 27

Метро Університет

 

facebook  instagram

Всеукраїнський дистанційний фестиваль “Творча весна”

Увага! Увага! Увага!

Просимо звернути увагу!
Участь у фестивалі абсолютно безкоштовна!
З учасників не стягуються жодні винагороди та благодійні внески!

Слухайте всі і не кажіть, що не чули!

Київський державний будинок художньої та технічної творчості оголошує травень місяцем мистецтв і оголошує Всеукраїнський дистанційний фестиваль «Творча весна».

Висококваліфіковане міжнародне журі шукатиме таланти у наступних номінаціях:

icon-dance

ХОРЕОГРАФІЯ
(народні, бальні, спортивні, естрадні, сучасні танці)

icon-vocal

ВОКАЛ
(народні, естрадні, академічні, поп- та рок- пісні)

icon-guitar

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР
(всі види класичних та народних інструментів: духові, струнні, ударні, клавішні, електронні)

icon-foto-video

ФОТО та ВІДЕО
мистецтво

icon-paint

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
(будь-які техніки графіки та живопису, малюнки, колажі)

icon-decorative

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ
та декоративно-ужиткове мистецтво

Поспішайте взяти участь
Учасники та переможці конкурсу будуть нагороджуватись грамотами і дипломами.

Умови участі у Всеукраїнському дистанційному фестивалі “Творча весна” за жанрами

Підсумки проведення конкурсів
Всукраїнського дистанційного фестивалю “Творча весна”

  • Конкурс ``Місто майстрів``
  • Конкурс ``Весняний КіноДрайв``
  • Конкурс ``FotoFishki``
  • Конкурс ``Spirit of music``

Номінація "Декоративно- прикладне мистецтво"

Категорія 5 – 7 років

І місце
Лахтарина Анастасія
Сесьомко Соломія

ІІ місце
Старовойт Анастасія

ІІІ місце
Папченко Мирослава
Ярошенко Іван
Сидорець Олександр
Бойченко Назар

Категорія 8 – 11 років

І місце
Дробітько Святослав

ІІ місце
Заколодна Кіра,
Луценко Анастасія

ІІІ місце
Ніколаюк Василь
Сторожева Дар’я
Марунич Андрій
Чепіль Наталія
Кузьменко Поліна
Бондаренко Єлізавета

Категорія 12 – 17 років

І місце
Ольга Курило
Шитко Карина
Кушка Тетяна

ІІ місце
Бондарєва Наталія
Бабій Вікторія
Голуб Ольга
Іванова Юлія

ІІІ місце
Водка Марія

Категорія 18 – 25 років

І місце
Блохіна Марина, гурток образотворчого мистецтва, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти. кер. Поліщук О.Ю.

ІІ місце
Самойленко Світлана

Категорія 8 – 11 років

І місце
Грицило Володимир

ІІ місце
Пишна Анастасія

ІІІ місце
Розпутній Паша
Пустовий Тимофій
Катерина Кирилова,
Гурток “Ігротехніки” Ніжинського будинку дітей та юнацтва

Категорія 12 – 17 років

І місце
Бикова Тетяна

ІІ місце
Плотнікова Ольга Олегівна

ІІІ місце
Ястремська Ірина
Дусь Даша

Категорія 18 – 25 років

Диплом переможця
Лацибба Надія

Категорія “Сім’я”

Диплом переможця
Родина Розворських
Блохіна Анна
Усенко Ірина Олександрівна

Вікова категорія 5 – 7 років

Немає призових місць

Вікова категорія 8 – 11 років

І місце
Кобзар Анастасія
Долганов Даниїл

ІІ місце
Лашкунов Даниїл
Дітковський Ілля

ІІІ місце
Трушковський Павло
Степанченко Софія
Макаров Максим
Комар Дмитро
Віхтінська Марина
Шабанова Вероніка
Корпан Лідія
Фокшек Анастасія
Мигалко Максим
Кеверо Анастасія
Дячук Арсеній

Вікова категорія 12 – 17 років

І місце
Ковтонюк Ярослав

ІІ місце
Дордюк Тетяна
Фещук Валерія
Петрук Анастасія
Телючик Анастасія
Пінчук Дар’я
Мишенюк Назар

ІІІ місце
Мигалко Даяна
Стоян Ірина Юріївна
Рибченко Юлія
Приходько Герман
Кнюх Тетяна
Остапенко Андрій
Віхтінська Віталіна
Шевляков Андрій
Остапенко Анна
Мишинюк Назар
Сизюк Антон
Каленюк Марічка
Телючик Анастасія
Онопрійчук Анна
Єрмакова Анастасія Олександрівна.
Кулик Соломія

Вікова категорія 18 – 25 років

І місце
Юрій Себистиянович

ІІ місце
Пошедин Вікторія

ІІІ місце
Блохіна Анна Вікторівна

Категорія 5-7 років

ІІ місце
Демішкан Єлизавета
Комлікова Олександра
Брайлян Артем
Засядько Захар
Чорний Назар
Суббота Євгенія

ІІІ місце
Дикса Кіра
Тіщенко Вероніка
Круц Валерія
Поліщук Валерій
Усатенко Софія

Категорія 8-11 років

І місце
Балута Аліна

ІІ місце
Гулгуліані Дарина
Дехтяренко Максим
Евтушик Андрій
Загородній Назар
Паліївець Марія
Підгайна Олександра
Бахметьєва Олександра
Ворона Вероніка
Заєць Іван
Кулик Максим
Мерйо Андрій

ІІІ місце
Кулаківський Святослав
Погорєлова Вікторія
Артемов Влад
Бабенко Дарина
Бондар Єлизавета
Декіна Ксенія
Денисюк Каріна
Дзумедзей Владислава
Захарчук Влада
Ілля Ранчинський
Кавецький Павло
Лахнова Каміла
Лемишевська Романа
Малашенко Семен
Могілат Анастасія
Романчук Валерія
Топка Тетяна
Бондар Мар’яна
Годун Ярослав
Киричевський Давид
Дармограй Маша
Баканов Назар
Смілян Назарій
Федорчук Орися

Категорія 12-17 років

Гранд прі
Софія Аль-Хадіді

І місце
Грицун Владислав
Савчук Ольга
Чечуро Валерія

ІІ місце
Кісь Ярослав
Салій Михайло
Урденко Ксенія
Берегова Софія
Віятик Назар
Золін Андрій
Кісь Ярослав
Биков Сергій
Бойчук Катерина
Лаврінченко Марина
Оберський Віталій
Салій Михайло
Стіхова Анастасія

ІІІ місце
Бідула Андрій
Бруссо В’ячеслав
Віятик Артур
Залюбовський Роман
Тетьоркін Анатолій
Ковальська Марія
Кошелькова Юлія
Малько Юлія
Остафійчук Вікторія
Плотнік Марія
Храменкова Анастасія
Буланенко Лада
Гайдук Ярослав
Малько Юлія
Чорнокоза Соломія
Заріцька Ірина
Балашова Марія
Баннікова Дарина,
Бондар Софія
Діброва Ніка
Корнута Каріна
Кривуля Микола
Левицький Владислав
Миколишин Олег
Мірошниченко Ксенія
Павлюх Софія
Пашковська Надія
Пилипенко Маргарита
Підлужна Ірина
Полхова Тетяна
Савчук Анастасія
Савчук Владислава
Саєнко Вікторія
Стухлий Роман
Фем’як Тетяна-Іванна

Категорія 18-25 років

І місце
Збіглі Іван

ІІ місце
Зав’ялова Катерина

Категорія «Сім`я»

ІІ місце
Збіглі Івана
Збіглі Галина

ІІІ місце
Андрій Попченко
Олександр Попченко

  • Конкурс ``Весняна палітра``
  • Конкурс ``Power of dance``
  • Конкурс ``Time to sing``

Категорія 5 – 7 років

І місце
Старостіна Кіра
Карпенко Андрій

ІІ місце
Богданець Аріана
Чулакова Анна

ІІІ місце
Красовська Вікторія
Пєтєньова Златоміра
Мороз Віктоія
Сліпченко Дар’я

Категорія 8 – 11 років

І місце
Мельничук Катерина
Козирєва Вікторія

ІІ місце
Данiльченко Дарина
Остафійчук Аліса
Ляшенко Марія
Обміняна Марія

ІІІ місце
Шабанова Вероніка
Розворський Радіон
Пархоменко Майя
Жмурик Антоніна
Шишик Анна
Палкіна Аліна
Прокопенко Орина
Коломойцева Даша

Категорія 12 – 17 років

І місце
Ткаченко Олександра
Іванова Юлія

ІІ місце
Костромська Христина
Зоряна Саприга
Трішенкова Валерія
Леся Федик
Гурток “Дизайн та фотостудія”, Деснянський позашкільний навчальний заклад “Центр творчості дітей та юнацтва”

ІІІ місце
Борчук Роксолана
Сулима Анна
Євдокимова Карина
Скляр Вікторія
Савчук Олена
Дзех Евєліна
Євченко Аліна
Чмельова Дар’я

Гран-прі

Антон і Жанна Шихабутдінови, Театр хореографічного мистецтва “My dance”, худ керівник Шихабутдінова Світлана
Гайдук Інна

Категорія 5-7 років:

І місце
Стрельцова Ірина

ІІ місце
Щербак Ліна

ІІІ місце
Степанова Марина

Категорія 8-11 років

І місце
Кулікова Ілона, Луценко Аріна, Солдатенко Софія.
Гоян Віктор, Гоян Каміла.
Слабодчук Марія Миколаївна.

ІІ місце
Гембарська Софія
Козленко Софія
Калієвська Катерина
Ясенчук Дарія Ігорівна
Демченко Ігнат

ІІІ місце
Зафірова Софія
Марчук Марія
Ряба Софія та Таісія
Ябурова Дар`я
Хореографічний дует «Родзинки»
Скрипник Валерія

Категорія 12-17 років

І місце
Тимошенко Юліана Сергіївна
Решетнікова Юлія Олександрівна
Кучерина Віра
Волок Євеліна
Шлапак Каріна

ІІ місце
Лемента Тетяна
Кравчук Поліна
Колеснікова Зореслава
Лотоцька Вікторія Вікторівна
Кузьміна Єлизавета
Бура Юлія, Жабко Вікторія.
Токар Анастасія
Дурицька Катерина
Чумакова Дар`я
Кузьмич Єлизавета
Андрєєва Юліана
ДУЕТ Черкас Юлія та Чумакова Дар`я

ІІІ місце
Дев`яткіна Карина
Гордіенко Надія
Дем’янчук Ольга
Шевцова Єлизавета
Баранова Марія
Лісандр Ляпугін
Колеснікова Зореслава
Дев`яткіна Карина

Категорія 18-25 років

Диплом переможця

Краківська Дарина

Категорія “Сім’я”

Диплом переможця

Мосьпан Артур та Крістіна
Волок Єлизавета Семенова Анастасія

Категорія 5-7 років:

І місце
Яскевич Таїсія Олексіївна.
Журік Анастасія
Суббота Євгенія
Солощук Софія
Бережна Вероніка
Зилікова Дар’я
Діденко Аріна

ІІ місце
Гонтковська Марія
Вейна Софія
Войтюк Назар
Дида Ольга
Данькова Валерія
Семеніхіна Злата
Кошара Валерія
Лизогуб Ангеліна
Хамелюк Міланка
Швець Кіра
Дюкова Єва

ІІІ місце
Походєєва Емілія
Колонтаєвська Надія
Мельник Иван
Терещенко Радомiр
Леоненко Аркадій
Костів Ангеліна
Єва Горленко
Чемерис Уляна

Категорія 8 – 11 років

І місце
Сєрков Влад
Курбачова Кароліна
Донченко Вероніка
Мороз Катерина
Софія Аль-Хадіді
Гречіна Олександра
Іоанна Деревянчук
Заболотна Анастасія
Пітчук Ангеліна
Джулакян Владислава
Коломієць Марія та Коломієць Вікторія
Шпотрко Яніна

ІІ місце
Ворошилова Анна
Сундирьова Аліса
Мигдаль Тарас
Лілія та Неля Куць
Демченко Артур
Богуш Марія
Пономарьова Софія.
Григорчук Люба
Махнівська Надія
Осіпова Дар’я
Айвазян Анна
Коломієць Марії
Бернацька Божена
Бєлік Поліна
Марчук Анастасія
Бугаєнко Кароліна Олексіївна
Обміняна Мілана
Дубовик Ксенія
Глуханюк Ірина
Кубрак Валерія
Марія Дубровська
Гончарова Марія
Фурманова Дар’я
Павленко Анастасія
Мари Алекса
Пишна Анастасія

ІІІ місце
Дехтярук Юрій
Дует “Зефірки”
Орбан Марта
Коваль Альона
Петренко Павло
Дюбченко Дарія
Пришляк Анастасія.
Кучерява Єва
Сіра Валерія
Калиноська Анна
Канюка Ангеліна
Лихацька Ксенія
Ступак Злата
Плис Катерина
Сурова Вероніка
Дондук Святослав
Мельникова Дарія
Федорчук Орися
Клепікова Єлизавета

Категорія 12-17 років

І місце
Верболоз Дар`я
Дует у складі Наталії Кукави та Софії Лазарчук
Максим’юк Антоніна
Авдіюк Ірина
Костирко Софія
Мірошник Олександра
Валерія Костюченко
Шукіна Ангеліна
Софія Лазарчук
Дубчак Анастасія
Троян Вікторія
Носік Єлизавета
Дует «Дві половинки»

ІІ місце
Лінкевич Анастасія
Екатерина Ефременко
Добрянська Діана
Свердлова Катерина
Ковальчук Олена
Маковеєнко Вероніка
Дайнеко Ярослава
Чернадчук Поліна Вільямівна
Кукава Наталія
Петрарь Валерія
Анна Лихотворик
Валькевич Софія
Поліщук Марина
Погляд Ксенія
Фурдига Катерина
Луців Лілія
Михайлова Катерина
Вітрук Анастасія
Пітура Олексій
Лапицька Софія
Баранська Дарина
Гришко Анна
Боровик Олена
Анастасия Жукова
Анна Житко
Коломієць Вікторія
Новосьолова Юлія
Круковська Анастасія
Тронов Іван
Обухівська Софія
Васильченко Яна
Белозерова Анастасія
Чернікова Тетяна
Кучер Анастасія
Комлєва Валерія
Грушко Ельвіра

ІІІ місце
Яворська Вікторія
Антоненко Юрій
Марченко Дарина
Вадченко Софія
Діана Біловус
Личик Анастасія
Скрипник Валерія
Отченашенко Анастасія
Мартюхіна Аріна
Лонська Софія
Єрмакова Анастасія
Корнута Каріна
Солярчик Діана

Категорія 18-25 років

І місце
Яхно Аліна
Клітинська Ольга
Штро Евгения
Юрченко Марія

ІІ місце
Мичкова Анна
Рудак Альбіна
Кравченко Валерія
Якуненко Анастасія
Жогель Данило

ІІІ місце
Блохіна Марина
Орлова Любов

Категорія Сім’я

І місце
Родинний дует у складі Софії Аль-Хадіді та Юлії Васюк
Армасаренко Вікторія з батьком
Сім’я Критович (Ольга і Євгенія)

ІІ місце
Сімейне тріо, Махнівська Євгенія, Махнівська Надія, Махнівський Микола
Дюкова Єва Дюкова Юлія

ІІІ місце
Сім’я Ульяницьких