Гурток народного художнього колективу оркестр барабанщиць “Киянки”

Один з найвідоміших колективів в Україні – Народний оркестр барабанщиць «Киянки», який був створений в 1985 році. Першими керівниками колективу були Олександр Олександрович Герб та Анатолій Миколайович Верман.

В 2002 році оркестр очолила випускниця Київського Національного університету культури та мистецтв Леся Слободяник. Під її керівництвом ансамбль барабанщиць був перейменований на оркестр ударних інструментів. В оркестр були введені різні барабанні інструменти, за своїм звучанням, від барабанів сопрано – до барабанів бас, додалися перкусії, які додали особливого музичного звучання. А головне, що оркестр став виконувати ріні формати дефіле.

Колектив користується успіхом, що його залюбки запрошували на концерти майже всі міста України. За час свого існування колектив став відомим не тільки на Україні, але й за її межами. Колектив з успіхом виступав у Польщі, Німеччині, Югославії, Італії та Індії.

Колектив має близько 17 концертних костюмів. Це єдиний цивільний колектив, який приймав участь у військових парадах, присвячених до Дня Незалежності України. А його учасники були нагороджені грамотою Міністра оборони України.

В оркестрі працює підготовча студія, яка допоможе всім бажаючим оволодіти цією цікавою та сучасною майстерністю – гри на барабані.

Керівником гуртка народного художнього колективу оркестру барабанщиць “Киянки” є Гарбар Катерина Олександрівна – вихованка нашого будинку творчості, талановитий педагог, керівник та диригент оркестру.