Міський фотоконкурс “Сучасна Україна очима учнівської молоді”

В квітні 2017 року  Київським державним будинком художньої та технічної творчості при підтримці управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради

 (Київської міської державної адміністрації) був організований та проведений міський фотоконкурс серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва  «Сучасна Україна очима учнівської молоді».

Метою фотоконкурсу було виявлення талановитих учнів та підтримка даного напрямку мистецтва серед молоді а також стимулювання розвитку патріотичних почуттів у учасників фотоконкурсу; творчий розвиток особистості, її естетичних відчуттів у відношенні до Батьківщини.

14.04.2017 року були підведені підсумки та обрані переможці фотоконкурсу «Сучасна Україна очима учнівської молоді».  Для оцінювання конкурсних робіт були запрошені педагоги кафедри дизайну  Київського національного університету технологій та дизайну. Члени журі відмітили різноплановість робіт та високий ідейний напрямок творів.

  • ПОДІЛИТИСЬ