Міський професійний фестиваль «Від ремесел до професій»

05 червня 2021 року в Національному музеї народної архітектури та побуту України Київським державним будинком художньої та технічної творчості за сприяння управління закладів вищої освіти, професійної освіти та прогнозування цільових програм Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) був проведений міський професійний фестиваль «Від ремесел до професій».

У фестивалі взяли участь понад 500 учасників. Під час фестивалю було проведено понад 100 майстер-класів. Гості події змогли випробувати себе у майстер-класах, квестах, іграх, отримати нові знання у різних галузях професій професійно-технічної освіти, надихнутися на творчість під час активностей проведених Київським державним будинком художньої та технічної творчості та багато іншого.

Участь у нашому фестивалі заохочує підлітків, молодь та місцевих жителів м. Києва до активної громадської діяльності та сприяє  згуртованості, примиренню і підвищенню рівня знань. Метою фестивалю «Від ремесел до професій» є залучення підлітків та молоді до розкриття своїх професійних здібностей.

Всі учасники фестивалю отримали цікаві подарунки та взяли участь у розіграші морозива!

  • ПОДІЛИТИСЬ