Огляд-конкурс

28.02.2017 року на базі Київського державного будинку художньої та технічної творчості відбувся щорічний міський  огляд-конкурс художньої самодіяльності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва в номінації солісти та дуети.

It’s only natural. Entanglement happens.

Організатором конкурсу виступив  Київський державний будинок  художньої та технічної творчості при підтримці управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Цього року у пісенному святі взяли участь 59 учасників, з 19 професійно-технічних навчальних закладів.

Юні виконавці натхненно виконували твори, серед яких були українські народні пісні та твори сучасних композиторів. Частина з них була підготовлена спеціально для цього творчого змагання.

         Учасників конкурсу та їх викладачів привітав головний спеціаліст Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Слободницький О.С., який  наголосив на важливості розвитку вокального мистецтва та залученні до нього учнівської молоді і побажав усім юним виконавцям творчих успіхів, та досягнення високих результатів.

         Підводячи підсумки огляду-конкурсу, директор Київського державного будинку художньої та технічної творчості Бербець В.С.,  зазначила, що мета конкурсу досягнена, учні отримали ще одну чудову нагоду вийти на конкурсну сцену, отримати певний досвід та продемонструвати свою майстерність.

  • ПОДІЛИТИСЬ