Ось і завершились Творчі осінні канікули «Арт-осінь 2023» з Київським державним будинком художньої та технічної творчості – час де діти мали змогу насолодитися останніми теплими променями сонця та цікаво, пізнавально провести свій час.

Діти мали змогу:

– Познайомитись з цікавими майстер-класами від професіоналів сьогодення.

– Створити справжню магію, адже діти, вперше, тримаючи в руках музичні інстументи творили свою музику.

– Зануритись в осінь з використанням техніки «Alla prima».

– Дізнатись в чому різниця між ракурсом і точкою зйомки, практикувались у зйомці коротких роликів рілз.

– Поринути у світ «Музикотерапії». Як сказали діти, що МУЗИКОТЕРАПІЯ – це музика що лікує.

– Дізнатись про «5 помилок фото на телефон». Навчитись фотографувати за день неможливо, але запамʼятати пʼять основних правил і використовувати їх під час фотозйомки – просто.

– Відчути себе юними танцівницями балету. Майстер-клас допоміг розрити себе через танець.

– Створювати декор до Хелловіна.

Цікавий та захоплюючий творчий процес, який вражає своїм задумом. Під час майстер-класів діти мали можливість доторкнутися до таємниць світу мистецтва. Київський державний будинок художній та технічної творчості – це будинок неймовірних вражень, яскравих емоцій та незабутніх спогадів, а головне — будинок, який дає змогу відкрити інші грані себе.

  • ПОДІЛИТИСЬ