м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 27

Метро Університет

 

facebook  instagram

Інклюзивний гурток творчої реабілітації “Гармонія”

Завданням гуртка є всебічне сприяння розвитку та реабілітації дітей із особливими освітніми потребами шляхом залучення їх до творчості, розвиток творчих здібностей у таких дітей. У гуртку займаються дітки із ураженнями зору, хворі на ДЦП та sp іншими захворюваннями.

Навчальна програма інклюзивного гуртка творчої реабілітації «Гармонія» має своєю метою розвиток  у дітей  не просто інтелектуальних, емоційних, музично-слухових, літературних та інших  здібностей,   але і  загальне розширення їх світогляду, збагачення їх внутрішнього світу, стимулювання нахилу до творчості, підвищення самооцінки, подолання комплексів, патріотичне виховання.

Гурток проводить заняття з різних видів мистецтва.  Загальний музичний розвиток веде керівник гуртка Ганна Стоянова. Під час цих занять учні у цікавій легкодоступній, на пів ігровій формі заглиблюються у світ музики, співають, грають на музичних інструментах.

Заняття із  образотворчого мистецтва  веде  Наталія Фесенюк. Під керівництвом викладача учні створюють яскраві, оригінальні вироби, фігурки тваринок, казкових героїв із різноманітних матеріалів.    

Гурток також пропонує учням заняття із погбиленного вивчення поезії, віршотворення та декламації.

Загально визнаним усім цивілізованим людством є те, що людиною кожного  з нас роблять не суто фізичні сила та міць, а саме інтелект.

Розвиток творчих здібностей у дітей та молоді із особливими освітніми потребами ООП є, безумовно, одним з найефективніших видів реабілітації. Досягаючи поставленої мети, або навіть лише певних успіхів, дитина із особливими потребами одразу отримує величезний заряд позитиву, вчиться вірити у себе, розуміє, що попри проблеми із здоров’ям, вона може творити і перемагати.

Ми любимо наших учнів і віримо у них!

Керівник гуртка Євгеній Познанський