Запрошуємо до участі в конкурсі

Положення

про проведення міського онлайн конкурсу

«Валентинка- 2018»

серед дітей та молоді міста Києва

І. Загальні положення

1.1.    Міський онлайн конкурс «Валентинка – 2018» серед дітей та молоді  міста Києва проводиться відповідно до плану роботи Київського державного будинку художньої та технічної творчості на 2017-2018 навчальний рік.

1.2.    Організатором міського конкурсу виступає Київський державний будинок художньої та технічної творчості.

1.3.    Конкурс проводиться у соціальних мережах Facebook (позначка #kdbhtt) та Instagramm (позначка @kdbhtt).

1.4.    Дане Положення, додаткова інформація та підсумки конкурсу розміщуються на сайті Київського державного будинку художньої та технічної творчості.

ІІ. Мета, завдання конкурсу

2.1. Онлайн конкурс «Валентинка – 2018» проводиться до Дня Святого Валентина з метою виявлення обдарованих дітей та молоді, розвитку творчих здібностей дітей та молоді міста Києва.

2.2. Основним завданням є: розвиток і підтримка творчого, інтелектуального та духовного розвитку дітей та молоді міста Києва.

ІІІ. Порядок проведення конкурсу

3.1.    Учасники конкурсу розміщують фотографію творчої роботи (Валентинки) на сторінці Київського державного будинку художньої та технічної творчості в соціальних мережах Facebook (позначка #kdbhtt) та Instagramm (позначка @kdbhtt). Для виключення непорозумінь, на фотографії повинен бути розміщений також аркуш паперу з поміткою «Валентинка – 2018», в описі фотографії необхідно вказати ім’я, прізвище та вік автора, техніка виконання. Фотографії для участь в конкурсі розміщуються з 22.01.2018 року по 11.02.2018 року. Роботи, розміщені після 11.02.2018 року участі в конкурсі не беруть та розглядатись журі не будуть.

3.2.    Засідання журі і обрання переможців відбудеться 12 лютого 2018 року.

3.4.    «Валентинки» представлені на конкурс оцінюються по 5-бальній системі.

3.5.    Інформація про переможців та учасників виставки буде висвітлена в соціальних мережах Facebook  та Instagramm не пізніше 12.02.2018 року.  

IV. Вимоги

Авторські вироби оцінюються за такими критеріями:

 – складність техніки, в якій виконується робота;

 – композиційна завершеність;

 – культура оформлення;

 – відповідність тематиці.

V. Умови участі у конкурсі

5.1.    У конкурсі приймають участь діти та молодь міста Києва.

Учасники будуть поділені за такими віковими категоріями:

І вікова категорія  5 – 9 років;

ІІ вікова категорія 10 –  13 років;

ІІІ вікова категорія 14 – 18 років.

5.2. Валентинка може бути виконана будь-якою технікою образотворчого, декоративно-прикладного або декоративно-ужиткового мистецтва.

5.3.  Валентинки мають бути зроблені особисто учасником.

5.4.  Кращі роботи будуть обрані для участі у виставці, яка проходитиме в Київському державному будинку художньої та технічної творчості з 14 по 19 лютого 2018 року (роботи необхідно буде доставити за окремим зверненням організаційного комітету до 12.02.2018 року).

5.5.    Організатор конкурсу може використовувати надіслані вироби для публікації в соціальних мережах, на власному сайті, а також надсилати для участі в інших конкурсах. Кожен вироб буде підписаний інформацією про автора.

VI. Заохочення переможців

Переможці міського онлайн конкурсу «Валентинка – 2018», будуть нагороджені дипломами, грамотами та цінними подарунками.

  • ПОДІЛИТИСЬ